Thumbnail_Web_all_6415931147Thumbnail_Web_all_14024497931Thumbnail_Web_all_6415912587Thumbnail_Web_all_6415936907Thumbnail_Web_all_6415942667BCM‑0000‑B Batarya Denetleyici Modülü   FSM-2000 Fire Monitoring System   6 Modül için HCP 0006 A Modüler Panel Muhafazası

Yangın, maddenin ısı ve oksijenle birleşmesi sonucu oluşan yanma reaksiyonlarının neden olduğu doğal afettir. Can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir. Yangın çok hızlı yayılır, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması bu nedenle çok önemlidir. Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinim temel işlevi yangının kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Yangının kaynağının bulunmasındaki sürenin, dikkate alınmadan yapılan projelendirmeler veya algılama elemanlarının tiplerinin doğru seçilmemesi, sistemin temel işlevini tam olarak yerine getirememesine neden olacaktır. Ayrıca algılayıcı tipinin ortam koşullarına uygun olarak seçilmemesi, yanlış alarmlara neden olacağından, sistemin güvenilirliğinin ortadan kalkması sonucunu doğuracaktır.

Modüler, LNS, tekrarlayıcı veya konvansiyonel yangın panelleri yanı sıra, yangın ihbar butonları, otomatik yangın detektörleri, uyarı ve ikaz cihazları, dağıtıcı röleler, güç kaynakları ve akülerden oluşan EN54 sertifikalı, üstün kaliteli, kolay kullanıma sahip, yüksek güvenlikli, modern görünümlü tasarım harikası Bosch yangın algılama sistemlerini kullanarak, yurt içi ve dışında dünya standartlarında projeler geliştiriyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

EXEN Teknoloji mühendisleri tarafından tavan yükseklikleri ve mimari yapı özellikleri dikkate alınarak en uygun sistem projeleri oluşturulmakta, CCTV ve ses sistemleri ile entegre çalışabilme özelliği sayesinde, güvenlik sürekliliği sağlanmaktadır.

Bosch Yangın Algılama Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için…

ÜrünlerimizÜrünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015