EXEN Teknoloji

20 yıllık sektör tecrübesinin bir sonucu olarak kurulan şirketimiz; Kamera, Hırsız Alarm, Konferans, Yangın Algılama, Genel Seslendirme ve Acil Anons, Profesyonel Ses ve Kartlı Geçiş Sistemleri konularında entegre çözümler sunan BOSCH’ un Türkiye Çözüm Ortağı olmasının haklı gururunu taşımaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da dürüst ve üstün hizmet anlayışının sonucu olan müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, donanımlı personeliyle birlikte gelişimini sürdürmeye odaklanmıştır.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumların ve özel şirketlerin verimliliğini arttırmak, güvenlik seviyelerini yükseltmek, maliyetlerini düşürmek, mal ve can güvenliğini sağlamak amacı ile teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarının tespiti, zayıf akım sistemleri,  Network sistemleri, elektrik ve data altyapısı ve Scada sistemlerinin kurulması, mevcut sistemlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve yeni teknolojiler ile tanıştırılarak bunların adaptasyon ve entegrasyonlarının yapılması konularında çözümler üretmektedir.

İhtiyaca yönelik en uygun yatırımlarının neler olduğu, mevcut yatırımların verimlilik durumlarının gözden geçirilmesi ve raporlanması, ihtiyaç duyulan malzeme ve hizmetlerin tedarik edilmesi, müşteri platformuna uygulanması, iş süreçlerine uygun otomasyon yazılımlarının geliştirilmesi ve düzenli bakım-onarım anlaşmaları yapılması ana iş kollarımızı oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin mal ve can güvenliğinin üst seviyelerde sağlanabilmesi için çalışmaktayız. Tasarladığımız sistemleri birbiri ile uyumlu ve entegre çalışacak şekilde dizayn ederek daha az işi gücü ve personel ile müşterilerimizin daha etkin çalışmasını sağlamaktayız.

Kısaca Exen; kurum ve özel şirketlerin teknoloji ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaç ve hizmetlerini bir noktadan alabilmelerini sağlayacak bir yapıda kurulmuş olup yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarını sürdürmektedir. Güvenlik sistemleri çözümlerinin uçtan uca bir bütün  olarak değerlendirilmesi ve çözülmesi gerekliliğinin farkında olup bu hizmeti kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Çalışma yaptığımız her konuda ayrı ayrı uzmanlaşmış teknik personelleri ile siz müşterilerimizin her kaynağı daha etkin kullanarak güvenli, hızlı ve sorunsuz çalışan sistemler ile daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışmaktadır.

 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015