Thumbnail_Web_all_6415448203Thumbnail_Web_all_6415454731Thumbnail_Web_all_6415450379Thumbnail_Web_all_6415452555Thumbnail_Web_all_6415456907

Genel seslendirme ve acil anons sistemleri, yangın ve acil durum anonsları, genel bilgilendirme mesajları ve fon müziği yayınları gibi ihtiyaçlarda, büyük insan kitlelerinin hizmetinde kullanılır. Havaalanı, tren istasyonları, alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri, ofis binaları, tiyatro ve sinemalar gibi alanlarda anlaşılır bir anons ve kaliteli bir müzik yayını oldukça büyük önem taşımaktadır. Yangın ve deprem gibi acil durumlarda kurulan sistemin sorunsuz çalışması için kullanılan donanımların kaliteli ve EN54 standartlarına uygun olması gerekmektedir.

Exen Teknoloji mühendisleri tarafından, anlaşılır ve kaliteli bir ses yayını için kurulum alanının akustik hesaplamaları, tavan yükseklikleri ve mimari yapı özellikleri dikkate alınarak en uygun sistem oluşturulmaktadır. CCTV, yangın algılama ve alarm sistemleri ile entegre çalışabilmesi ve ilgili senaryolarda kayıttan otomatik anonslar yapılabilmesi, güvenlik sürekliliğini sağlamaktadır. Acil anons sistemlerinin yangın yönetmeliği gereğince; 200 yataktan fazla kapasiteli oteller, 5.000 m2 den büyük yapı inşaat alanları, 1000 kişiyi aşan tüm yapılar ve yüksekliği 51,5 m’yi geçen binalarda kullanılması zorunludur.

Exen Teknoloji olarak, seslendirme ve anons sistemlerinde Avrupa Birliği standartlarındaki klasik analog sistemlerden çok daha üstün olan tam dijital sistemleri müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme imkânlarına sahip olarak, her daim hizmetinizdeyiz.

Bosch Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için…

ÜrünlerimizÜrünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015