Kartlı Geçiş Sistemleri, gelişen teknolojinin bir sonucu olarak kullanılması zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. İşyerleri, fabrikalar, spor tesisleri, asansörler, otopark, stadyum gibi insanların yoğun olduğu birçok alanda kullanılmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistem Yazılımı, belirlenmiş kontrol noktalarında personelin ve personel dışındaki kişilerin giriş çıkışlarını güvenlik amacıyla kontrol altına alır. Sistem yardımıyla, tüm giriş çıkışların bilgisayar ortamında kayıt edilip raporlanması olanaklı hale gelmiştir.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde çeşitli senaryolar yaratılarak kimin, nereden, ne zaman, hangi kapıdan giriş çıkış yapabileceği belirlenebilmektedir. Kişinin görevine göre giriş ve çıkış yetkileri sınırlandırılabilmekte ve bütün yetkilendirmeler yapılabilmektedir. Ayrıca Yangın Algılama ve CCTV Sistemleri ile entegre edilebilmekte ve herhangi bir acil durumda, daha önceden programda oluşturulan senaryoya göre geçiş sistemlerinin devre dışı bırakılması sağlanabilmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemleri, bulunduğumuz ortamın güvenilir hale gelmesini sağlayarak bir düzen oluşturulmasına yardımcı olmaktadırlar.

Bosch Kartlı Geçiş Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için…

ÜrünlerimizÜrünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015