Etkili ve entegre bir bina ve güvenlik yönetimi, işletmenizin komple yönetimi sayesinde tek bir çözüm içerisinde gerçekleştirilebilir. Açık IT standartlarının konfigürasyon, arayüz tasarımı ve görüntüleme için sürekli kullanımları, sistemi olağanüstü kullanıcı ve kurucu dostu yapmaktadır. Sistem, Bosch ve üçüncü parti sistemlerin OPC (OLE for Process Control) uyumları sayesinde sorunsuz bir entegrasyon sağlar.

Operatörün hızlı ve güvenli tepki verebilmesi için, alarm bilgisi kullanıcı tanımlı hareket tarzı planlarına ve konum haritalarına kolayca ilişkilendirilir. Modüler yapı, Bina Entegrasyon Sistemi’ nden (Building Integration System-BIS) beklentilerinizi karşılayacak şekilde bir güvenlik çözümünün kolayca oluşturulmasını temin eder. BIS farklı yapıdaki operasyonel senaryoların üstesinden gelebilen, esnek, ölçeklenebilir bir güvenlik ve emniyet yönetim sistemidir.

Yeni sürüm, Bosch’ un yönetim sistemlerindeki uzun yıllara dayalı tecrübesine dayanarak ve gelecekteki pazar eğilimleri önemli ölçüde göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

BIS; ortak bir yazılım platformuna dayalı bir temel paket artı çeşitli isteğe bağlı bileşenlerden (motorlar) oluşan çok yönlü bir üründür. Motorlar, amaca uygun kapsamlı gereksinimleri karşılayacak bina yönetim sistemlerinin oluşturulması için, bir araya getirilirler.

Sistem ana bileşenleri, Otomasyon Motoru, Kartlı Geçiş Kontrol Motoru, Video Gözetim Motoru, Güvenlik Motoru vb. den oluşmakta olup, motorlar kendi belgelerinde (Datasheet) detaylı olarak tanımlanmışlardır.

Bosch Bina Entegrasyon Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için…

ÜrünlerimizÜrünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015