HYUNDAI-ASSAN OTOMOTIV

Hyundai Assan – İzmit, Alikâhya da bulunan fabrikasında 2006 yılında Digital Video Recorder (DVR) çözümlerimiz başarıyla kurulmuş ve güvenlik amaçlı gözetleme sistemi devreye alınmıştır. Sonrasında IP sistemlere geçiş yapılmış ve 2009/2015 yıllarında $550.000 bütçeli Yedek Parça, Çevre Güvenlik, İmalat İzleme, Press İzleme, Gövde İzleme ve Montaj birimlerinin IP kamera sistemleri başarı ile tamamlanmıştır. Yaklaşık olarak 350 kamera sistemde faal olarak çalışmaktadır. Hyundai-Assan fabrikasının çevre güvenliği, kurulduğu günden bu tarafa sorunsuz olarak çalışmakta ve destek hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

 

IBM markalı büyük boy Server sistemlerimiz, yüksek hızlı Tally nokta vuruşlu yazıcılarımızın çalıştığı, bayileriyle aralarındaki bağlantının internet üzerinden VPN çözümlerimizle ve PRI hatlardan dijital modemler vasıtasıyla hızlı bağlantılarının sağlanması konularında çözümlerimiz bulunmaktadır.IBM xSeries 255 Server, MS 2003 Server Enterprise, Microsoft SQL Server lisansları, HP ve Tally yazıcılar bu kategoride sunulmaktadır.

Ayrıca başka bir projede yine HYUNDAI ASSAN fabrikasında gümrük mevzuatına tabi olarak çalışan yakıt tanklarının Maliye/ Gümrük tarafından izlenmesini sağlayan seviye tespit ve görüntü sistemi, internet ortamından izlenebilecek biçimde kamera sistemi ve yazılımları başarıyla devreye alınmıştır.

Yine Symantec Network Access Kontrol (NAC) güvenlik ürünleri, genel merkeze ve fabrikaya kurulmuş, 550 kullanıcı için switch konfigürasyonu yapılmış, buna ilişkin 2 günlük eğitim verilmiştir. Firmamız Hyundai Assan’ nin resmi tedarikçisi olup sürekli olarak ürün satışı da yapmaktadır.
Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015