KALE KILIT FABRIKA

KALE KILIT HAKKINDA

Hızlı ve istikrarlı büyüme trendini yatırımlarla güçlendiren Kale Kilit’in, en yeni ve modern teknolojilerin kullanıldığı, Çerkezköy Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikası yaklaşık 100.000 m2 kapalı alana sahiptir. Modern fabrikanın altyapısı ve üretim parkurlarında kullanılan en son teknolojiler sayesinde üretime günde 170 bin adet kilit ve 75 bin adet silindir girecektir. Böylece Kale Kilit, üretim kapasitesini iki katına çıkaracaktır.

Kale Kilit, Türkiye’nin lider kilit üreticisi olmakla kalmayıp, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda rakip olmayı başarmış bir markadır. Rakamlara bakıldığında Kale Kilit’in yarım asırda yarattığı bu başarı tam anlamıyla ortaya çıkmaktadır: Kilit dendiğinde; her 100 kişiden 98’nin aklına gelen marka Kale Kilit’tir.

Kale Kilit, yıllardır, İSO ‘Türkiye’nin ilk 500 Sanayi Kuruluşu’ sıralamasında yer alma başarısını devam ettirmektedir.​

 

PROJE İÇERİĞİ;

Kale Kilit Fabrika Projesinde Fabrikanon Genel Seslendirme  ve  Acil Anons Sistemlemleri  Exen teknoloji tarafından Anahtar teslim olarak yapılmıştır. 

Ayrıca Kurulan Kameralı Güvenlik Sistemleri Exen teknoloji tarafından düzenlenmiş ve Merkezi kurulumları yeniden yapılandırılmıştır. Sistemler 7/24 çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

kale Kilit ile ilgili görsel sonucu
kale Kilit  fabrika ile ilgili görsel sonucu

 
Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurun.

© Copyright - ExenTeknoloji - 2015